SLUŽBY

Nabízíme ubytování v krásném prostředí zámku a podzámčí v malebné vesničce Skřivaň u Rakovníka. Pro úplnou spokojenost je zde samozřejmě i příjemná restaurace, ve které můžete mimo jiné ochutnat pivo Bakalář z Tradičního pivovaru Rakovník, jehož historie sahá až do 15. století.

Mimo stylového ubytování a chutné stravy nabízíme i různorodé volnočasové aktivity, tak aby si vybral opravdu každý návštěvník.

Pro akčnější návštěvníky je zde připravena krytá střelnice, offroad a letadlo. A pro návštěvníky, kteří preferují raději klid a přírodu, nabízíme agroturistiku a možnost pořádání výletů na koních nádhernou přírodou.

Ubytování je ideální pro víkendové návštěvy. Můžete zde pořádat firemní akce, pro utužování firemních vztahů jak se zaměstnanci, tak s obchodními partnery. Rádi Vám připravíme program dle Vašich přání a představ tak, abyste si mohli pobyt opravdu užít a zapomenout na veškeré problémy a starosti všedních dní.

Níže jsme pro Vás připravili nabídku zajištění pohoštění celého svatebního dne, které kromě základních informací zahrnuje návrh polední hostiny (4-chodové menu) v částce 650 Kč na osobu a večerního občerstvení podávané rautovým způsobem v ceně 700 Kč na osobu. Nápoje jsou účtovány dle skutečné spotřeby a v cenách nápojového lístku.

VZOROVÁ KALKULACE SVATEBNÍHO DNE PRO 30 OSOB

30 x uvítací pohoštění / 135 Kč3600 Kč
30 x vzorové menu / 650 Kč16500 Kč
30 x večerní pohoštění / 700 Kč18000 Kč
30 x ubytování / 800 Kč21000 Kč
květinová dekorace rautová, dekorace svatební tabule, koktejlových stolů 5000 Kč
zajištění obřadu6000 Kč
Celkem včetně DPH70100 Kč

Pro více informací kontaktujete naši Event Coordinatorku.